Spolupráca

Hľadáme posilu do tímu AUGUST ROY. Ak máš rád kávu a máš dobré organizačné schopnosti, napíš nám a pripoj sa k nám na jednu z našich kávových akcií. Hľadáme človeka so sociálnym cítením a obchodným duchom. Práca je s perspektívou dlhodobej spolupráce na plný úväzok!

Ponúkame spoluprácu aj pre kaviarne, gastro prevádzky a kancelárie. Vaša prevádzka sa môže s našou kávou a filozofiou značky August Roy zvýrazniť a odlíšiť od iných kaviarní.

Pre Vašu kaviareň ponúkame

– čerstvo praženú kávu
– zaškolenie personálu
– šálky a propagačné materiály
– marketingovú podporu
– špičkový kávovar značky La Marzocco a mlynček

Káva do kancelárie

Radi si pochutnáte pri práci na dobrej káve? Aj v svojom zamestnaní si môžete vychutnať kávu August Roy.
Do Vašej kancelárie ponúkame:
– Kávovar SaecoLirika
– Pravidelnú dodávku čerstvo praženej kávy
– Pravidelnú údržbu kávovaru

Odberné miesto

1. Odberné miesto bez priameho predaja:
V objednávkovom formulári na eshope August Roy bude uvedená vaša prevádzka, ako odberné miesto, ktoré si môže zákazník zvoliť pre odber kávy August Roy. My vám kávu vyfakturujeme za veľkoobchodnú cenu, doručíme a upovedomíme odberateľa, že káva sa nachádza na vašom odbernom mieste. Zákazník, ktorý si objednal kávu cez náš eshop, príde do zvoleného odberného miesta a  zásielku si u vás zakúpi za cenu uvedenú v eshope.

2. Odberné miesto spojené s priamym predajom:

Platí to isté ako vo variante 1

+

Vaša prevádzka môže tiež slúžiť ako miesto priameho predaja produktov August Roy bez objednania cez eshop. Produkty, ktoré si objednáte vám vyfakturujeme za veľkoobchodnú cenu a doručíme. Zákazníci, ktorí si kávu neobjednali cez eshop, zaplatia za kávu sumou, ktorú si stanovíte individuálne.

VÝHODY ODBERNÉHO MIESTA:
• Zisk z predaja kávy
• reklama na internetovej stránke August Roy,
• zapojenie sa do spoločenskej zodpovednosti firiem v oblasti filantropie,
• odberateľ kávy je zároveň váš potenciálny zákazník,
• žiadne skladové zásoby v prípade variantu 1.

Pre ďalšie informácie nás neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle: +421 905 269 298 alebo nám napíšte na email: objednavky@augustroy.sk